کد خبر 55774

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش

سازمان سنجش بر اساس اطلاعیه منتشر شده نوشته است که نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 98 روز دوشنبه ساعت 20 به بعد بر روی وبسایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سازمان سنجش اطلاعیه جدید منتشر کرد و در ان تاریخ اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 98 را اعلام کرد. اطلاعیه سازمان سنجش به شرح زیر است : 

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه متقاضیان، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 می‌رساند که نتیجه اولیه این آزمون از ساعت 20:00 به بعد روز دوشنبه مورخ 98/04/17 اعلام خواهد شد. آن دسته از داوطلبانی که بر اساس اعلام نتیجه و مفاد کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شوند، لازم است براساس مفاد اطلاعیه‌ای که در این خصوص همزمان با اعلام نتیجه بر روی سایت اطلاع رسانی این سازمان  قرار داده می‌شود، نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی مورد نظر خود از روز چهارشنبه 98/04/19 لغایت روز یکشنبه 98/04/23 اقدام نمایند. 

لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره 2) آزمون مذکور از روز دو‌شنبه مورخ 98/04/17 بر روی سایت این سازمان قرار خواهد گرفت.

 

ارسال نظر

تازه ها