کد خبر 54067

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت:سامانه یارانه‌ای پیمایش‌ها و بارنامه‌های صادره برای رانندگان ملاکی برای دریافت سهمیه‌ی لاستیک رانندگان خودروهای سنگین است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  مهران قربانی شامگاه چهارشنبه در حاشیه سفر به اصفهان با اشاره به چگونگی توزیع لاستیک در میان رانندگان حمل و نقل بار برون شهری اظهار داشت: لاستیک‌های متفاوت متناسب با به کار رفتن لاستیک در نوع وسیله نقلیه و همچنین به کار رفتن در چرخ‌های جلو یا عقب در بازار موجود است.


وی افزود: ما نیز به واسطه وظیفه‌ای که بر عهده داریم به صورت رسمی میزان لاستیک‌های متفاوت لازم برای وسایل نقلیه را به وزارت اعلام کرده‌ایم و آن‌ها نیز برای متعادل ساختن عرضه و تقاضای لاستیک در تلاش هستند.


معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیرامون چگونگی تعلق گرفتن سهمیه لاستیک گفت: به واسطه سامانه یارانه‌ای پیمایش‌ها و بارنامه‌های صادره که برای رانندگان صورت گرفته است و رانندگان با مراجعه به انجمن صنفی، متناسب با عدد پیمایش صورت گرفته سهمیه لاستیک برایشان در نظر گرفته می‌شود.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور همچنین از قرار گرفتن فرزندان رانندگان حمل و نقل بار برون شهری تحت پوشش بیمه تکمیلی تا ۲ ماه آینده خبر داد./ باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

ارسال نظر

تازه ها