کد خبر 53542

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ارتقای معیشت و منزلت معلمان و فرهنگیان جزو اهداف هر وزیری که در این وزارتخانه خدمت کرده بوده است، گفت: این ارتقای حتماً جزو اهداف بنده نیز خواهد بود و شب و روز برای حصول آن تلاش خواهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش  درباره اینکه تا چه حد این امکان وجود دارد که تا پایان امسال معوقات معلمان و فرهنگیان پرداخت و تکمیل شود، گفت: بنده تازه وارد این وزارتخانه شده‌ام؛ اگر بگویم تا یک ساعت دیگر مطالبات پرداخت می‌شود خوب است؟ 

سرپرست وزارت آموزش و پرورش افزود: از زمانی که بنده سرپرست آموزش و پرورش شدم یکی از مهم‌تریناهداف ارتقای معیشت و منزلت معلمان است که وظیفه هر وزیری است؛ همه وزرایی که آمده‌اند معیشت و منزلت معلمان و فرهنگیان جزو اهداف‌شان بوده که حتماً جزو اهداف بنده نیز خواهد بود و شب و روز برای آن تلاش خواهم کرد.

حسینی بیان کرد:‌متأسفانه معوقات مزمن، مستمر و انباشته است و ان‌شاءالله تلاش خواهیم کرد تا مطالبات فرهنگیان پرداخت شود و در این راستا دولت همه اهتمام خود را خواهد کرد و ما نیز تلاش می‌کنیم تا قرض خود را به معلمان و فرهنگیان پس دهیم.

وی اضافه کرد: این مطالبات طلب و حق معلمان و فرهنگیان است و زمانی که پس از سه سال قرار باشد پولی به آنان ارائه شود جامعه نباید فکر کند که به آنها عنایتی شده است./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها