کد خبر 53050

نوبخت رئیس سازمان برنامه بودجه روز گذشته از تکمیل اولین فاز آزادراه تهران شمال تا پایان سال 98 با کمک بنیاد مستضعفان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون رئیس جمهور صبح امروز در حاشیه بازدید از آزادراه تهران_شمال در جمع خبرنگاران گفت: توافقاتی میان سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مستضعفان داشتیم تا پروژه مذکور به بهره برداری برسد؛ باید در راستای پاسخگویی به اراده ملی جهت مقاومت و روند توسعه فعال باشیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: یکی از مصداق های توسعه کشور بهره برداری از این پروژه است و به همین دلیل 600 میلیارد تومان در سال جاری به قطعه یک این پروژه تخصیص یافت.

این مقام مسؤول با بیان اینکه قطعه نخست پروژه آماده بهره برداری خواهد شد، اظهار کرد: احداث این پروژه 60 کیلومتر راه را سبک تر می کند، پس از احداث این پروژه مسیر تهران تا شمال به کمتر از دو ساعت کاهش خواهد یافت و مسیر های صعب العبور که وقت مردم را تلف می کرد حذف می شود.

وی با اشاره به اینکه قطعه نخست پروژه تا پایان امسال به پایان خواهد رسید، بیان کرد: اینکه سؤال می شود به تعهدات این پروژه عمل نشده است اشتباه است که از رسانه ها انتظار می رود به آرشیو اخبار خود مراجعه کرده و مطالب را دقیق اطلاع رسانی کنند./فارس

 

ارسال نظر

تازه ها