کد خبر 50292

مدیرعامل مپنا گفته است این شرکت توانایی دارد که ظرف مدت زمان سه ماهه 80 هزار تاکسی را برقی کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، عباس علی‌آبادی مدیرعامل مپنا اظهار داشت: شیاطین دنیا علیه مردم ما متحد  شده‌اند و الان وقت آن است که مردم ما با هم متحدتر شوند. توصیه من در این زمان به ملت ایران وحدت، دوستی، برادری، وفاق و همدلی زیر پرچم نظام است.

مدیرعامل گروه صنعتی مپنا ادامه داد: ما به عنوان سرباز و کارگر با تمام قوا آمادگی داریم که در صنعت نیازهای مردم خود را تامین کنیم.

علی آبادی با بیان اینکه ما فکر می‌کنیم که کشور از این جهت ناتوان نیست، عنوان کرد: اگر دست به دست هم داده و برادرانه کنار هم باشیم شیطان نمی‌تواند بر ما غلبه کند و اگر دست ما به سوی خدا باشد هیچ نگرانی از بابت هیچ موردی نداریم.

وی با بیان اینکه توطئه‌ها نمی‌تواند مردم را از رسیدن به هدف خود دور کند،گفت: هدف مردم ایران صلح و آرامش برای منطقه و بهبود رفاه برای همه مردم در چهارچوب قواعد و مقررات بین‌المللی است.

علی آبادی با اشاره به پروژه شاخص آغاز عملیات برقی‌سازی در کشور توسط گروه صنعتی مپنا اظهار داشت: مپنا در مورد برقی کردن تاکسی های کشور آمادگی لازم را دارد و این ظرفیت در مپنا وجود دارد.

مدیرعامل گروه صنعتی مپنا با بیان اینکه مپنا آمادگی لازم برای برقی کردن 80 هزار تاکسی شهر تهران را دارد،گفت: این پروژه در کمتر از سه ماه انجام شدنی است.

 

ارسال نظر

تازه ها