کد خبر 45959

رئیس بنیاد مسکن

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر تیم‌های ارزیاب و ماشین آلات جهت خدمت به مردم آسیب دیده استان لرستان مستقر هستند و کار ارزیابی منازل مردم و لوازم خانگی را آغاز کرده اند

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، علیرضا تابش از اعزام و استقرار تیم‌های ارزیاب و ماشین‌آلات بنیاد مسکن استان‌های مرکزی، همدان، اصفهان، قزوین، و لرستان به شهر‌های چکنی، پلدختر و خرم‌آباد برای امداد رسانی به آن استان خبر داد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تیم‌های ارزیاب و ماشین آلات جهت خدمت به مردم آسیب دیده استان لرستان مستقر هستند و کار ارزیابی منازل مردم و لوازم خانگی را آغاز کرده اند.

گفتنی است بر اساس اعلام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال حاضر، ماشین آلات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان به عنوان معین استان لرستان به لرستان برای کمک و امداد رسانی به مناطق حادثه دیده لرستان اعزام شده اند.

پیش‌تر، بازسازی مناطق حادثه دیده از طوفان، سیل، رانش در استان گلستان با کلنگ‌زنی احداث اولین واحد مسکونی در روستای چن سبیلی شهرستان آق‌قلا و همچنین احداث اولین واحد مسکونی در استان مازندران در روستای تالارپشت شهرستان سیمرغ انجام شده بود.

 

منبع: میزان

ارسال نظر

تازه ها