کد خبر 40378

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با اشاره به آغاز به کار آزمایشی تعاون مارکت گفت:به همت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بازار مجازی تعاونی های سراسر کشور به صورت آزمایشی افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مهدی حسین نژاد ،مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با اشاره به آغاز به کار آزمایشی تعاون مارکت گفت:به همت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بازار مجازی تعاونی های سراسر کشور به صورت آزمایشی افتتاح شد.

وی ادامه داد:به منظور توسعه ارتباطات و تعاملات شبکه ای و برای سهولت در انجام معاملات و فراهم کردن بستری مناسب برای ارائه خدمات و محصولات تعاونی ها در سراسر کشور، صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، اقدام به راه اندازی شبکه هوشمند کسب و کارهای تعاونی با عنوان تعاون مارکت کرد.

 حسین نژاد ظرفیت بوجود آمده را فرصتی مناسب برای تعاونی های خدماتی و تولیدی دانست و گفت : شرکت های تعاونی فعال کشور در حوزه های مختلف کشاورزی و دام، صنعت و معدن، پوشاک، ساختمان و عمران و خدمات و... می توانند در بستر تعاون مارکت محصولات خود را در قالب فروش خرد و عمده از طریق تعاملات بین اعضا و تعاونی ها، معاملات اعتباری و بازار مجازی به دست مصرف کنندگان برسانند.

مهدی حسین نژاد افزود : تعاون مارکت با هدف بهبود فضای کسب و کار تعاونی ها و تسریع در ارائه خدمات و محصولات تعاونی  به مصرف کننده به صورت مستقیم و بر مبنای معرفی ظرفیت های موجود در بخش تعاون و حذف حلقه های واسطه گری ایجاد شده تا ضمن ارتقاء هویت تعاون، تولیدکنندگان و کارآفرینان نقش پررنگ تری را اقتصاد کشور ایفا نمایند.

گفتنی است، تعاونی های می توانند با مراجعه به نشانی  www.taavonmarket.ir ثبت نام در آن، خدمات و محصولات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به معرض دید عموم بگذارند.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

تازه ها