کد خبر 19507

شهردار تهران با انتقاد نسبت به قول رئیس سازمان ورزش مبنی بر اهدای 20 بیلبورد تبلیغاتی به فیلم سریک در ادامه گفت این کار در حوزه اختیارات وی نبوده و حتی اگر یک مورد تبلیغ این فیلم را در سطح شهر دیدید به من گزارش دهید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمدعلی افشانی، شهردار تهران مراسم افتتاح خط ۷مترو تهران در سخنانی گفت: شنیده ام که رئیس سازمان ورزش قول ۲۰ تابلوی تبلیغاتی به یک فیلم داده اما این وعده در حوزه اختیارات وی نبوده و اگر حتی یک مورد تبلیغات این فیلم را در سطح شهر دیدید به من گزارش کنید

افشانی در مورد ایمنی ایستگاه های افتتاح شده گفت: ایمنی ایستگاه های بهره برداری شده از سایر ایستگاه ها بیشتر نباشد کمتر نیست.

شهردار تهران همچنین ادامه داد اگر ۲۵۰۰ میلیارد تومان برسد از دهه فجر تا خرداد ماه باقی ایستگاه های خط ۷ نیز به بهره برداری می رسد.

محمد علی افشانی در مورد سرنوشت اوراق مشارکت برای تدمین مالی خطوط مترو نیز عنوان کرد: به علت طلب از شهرداری تهران که عمدتا بابت همین پروژه‌های عمرانی است امروز رقبتی برای تامین منابع ندارد، ‌ با این حال جلسات زیادی با مسئولان بانکی برگزار شده تا مشارکت بیشتری داشته باشند.

وی افزود برقی کردن موتورسیکلت‌ها نیز در دستور کار قرار دارد و با سازمان برنامه و بودجه جلسه داریم تا این موضوع حل و فصل شود. 

منبع: اقتصاد آنلاین 

 

ارسال نظر

تازه ها