کد خبر 16233

مدیر گازرسانی شرکت ملی فرآورده های گازی

مدیر گازرسانی شرکت ملی فرآورده های گازی از واگذاری گازرسانی به بخش خصوصی خبر داد و افزود: در حال حاضر پیمانکاران مختلفی در شهرها و روستاهای ایران با شرکت گاز همکاری می کنند که در این برون سپاری پراکنده در آینده نزدیک تجمیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، «سعید مومنی» از واگذاری گازرسانی به بخش خصوصی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: به‌تازگی تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور امضا شد که بر اساس آن، سرمایه انسانی پیمانکارانی که با شرکت ملی گاز همکاری می‌کنند برای کسب مهارت و تخصص لازم از آموزش‌های مطابق استاندارد شرکت ملی گاز بهره‌مند می‌شوند.

وی با بیان این‌که از تخصص این نیروهای پیمانکار در همه بخش‌های صنعت گاز کشور که قابلیت برون‌سپاری داشته باشد، استفاده خواهد شد، افزود: اکنون 23 شهر با هدف واگذاری گازرسانی به بخش خصوصی در فهرست برون‌سپاری شرکت ملی گاز قرار گرفته‌اند تا بررسی و تایید صلاحیت شوند.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز افزود: پیمانکاران مختلفی در شهرها و روستاها با هدف ارائه خدمات مطلوب به مشترکان و پیشبرد طرح‌های گازرسانی با شرکت ملی گاز همکاری می‌کنند.
وی اظهار داشت: برون‌سپاری‌های پراکنده در آینده‌ای نزدیک تجمیع می‌شوند تا پس از انتقال گاز از پالایشگاه‌ها تا ورودی شهرها، گاز به بخش خصوصی تحویل شود و شرکت ملی گاز بر کیفیت عملکرد پیمانکاران نظارت عالی خواهد داشت.

منبع : خبرگزاری ایبنا 

 

ارسال نظر

تازه ها