کد خبر 94182

اخبار ارزهای دیجیتال

قیمت بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته با افزایش قیمت بیش از یک درصدی تا این لحظه به 11 هزار و 755 دلاررسیده است و به نظر می‌رسد در حال پیشروی به سمت 12 هزار دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از کوین‌دسک، قیمت بیت‌کوین که تا چندی پیش از مرز 12 هزار دلار نیز عبور کرده بود و دوباره روند کاهشی طی کرد امروز و در 24 ساعت گذشته رشد بیش از 1 درصدی نسبت به روز قبل را تجربه کرده است.

اکنون قیمت هر بیت‌کوین که مهمترین ارز مجازی مورد معامله بین سرمایه‌گذاران این حوزه است به 11 هزار و 755  دلار رسیده است و رشد یک درصدی را نسبت به روز قبل تجربه کرده است. این در حالی است که قیمت این ارز مجازی در 24 ساعت گذشته تا 11 هزار و 835 دلار نیز پیشرفت کرده بود اما در ادامه روند کاهشی به خود گرفت.

حجم معاملات بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته حدود 19 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار این ارز مجازی در حال حاضر بالغ بر 217 میلیارد دلار است.

همچنین قیمت ایتریوم دیگر ارز مجازی پرطرفدار در بازار رشد بیش از 3 درصدی داشته و اکنون به قیمت 404 دلار  معامله می‌شود. حجم معامله این ارز مجازی در 24 ساعت گذشته 9 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز حدود 45 میلیارد دلار است.

ریپل نیز که در سال‌های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است نزدیک 2 درصد افزایش قیمت داشته و اکنون هر ریپل 0/2 دلار معامله می‌شود.

حجم معامله در 24 ساعت گذشته این ارز مجازی حدود 1 میلیارد دلار بوده و این در حالی است که ارزش بازار آن حدود 28 میلیارد دلار است.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها