کد خبر 84111

در یک کنفرانس خبری

شیائومی در یک کنفرانس خبری در فضای مجازی ضمن رونمایی از محصولات جدید خود تاریخ عرضه این محصولات در بازارهای جهانی را ممشخص کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از زومیت، در کنفرانس خبری شیائومی شاهد رونمایی از نسخه جهانی سری شیائومی می 10 بودیم و قیمت و زمان عرضه آن‌ها مشخص شد.

امروز شاهد برگزاری کنفرانس خبری بودیم که طی آن، شیائومی از جدیدترین محصولات خود رونمایی کرد. در میان محصولات، نسخه جهانی دو گوشی موبایل شیائومی می ۱۰ و شیائومی می ۱۰ پرو معرفی شدند و همچنین شاهد رونمایی از نسخه میان‌رده سری می ۱۰ به نام شیائومی می ۱۰ لایت 5G بودیم.

چندی پیش شیائومی اعلام کرد که در نمایشگاه MWC 2020 حضور نمی‌یابد. دلیل این امر نیز شیوع بیماری کرونا بود؛ اما این اقدام شیائومی، رونمایی از جدیدترین پرچم‌داران سری می ۱۰ را به هاله‌ای از ابهام برد.

درحالی‌که درگیر اخبار پیرامون لغو رویدادهای بزرگ، ازجمله MWC 2020 بودیم، شرکت چینی از سری پرچم‌دار گوشی شیائومی می ۱۰ در چین رونمایی کرد. با این حال، مشخص نشد که چه زمانی شاهد رونمایی جهانی از سری می ۱۰ خواهیم بود.

حال، شرکت شیائومی با اقدامی پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، رویدادی به‌صورت لایو استریم و بدون حضور خبرنگاران برگزار کرد و در آن علاوه بر شیائومی می ۱۰ و می ۱۰ پرو از نسخه میان‌رده می ۱۰ لایت 5G نیز رونمایی شد.

شیائومی می ۱۰ با قیمتی برابر با ۷۹۹ یورو یا ۸۶۸ دلار و شیائومی می ۱۰ پرو نیز با قیمت ۹۹۹ یورو یا ۱،۰۸۶ دلار به بازار اروپا و سپس به نقاط دیگر دنیا عرضه می‌شود. زمان قرار گرفتن محصولات جدید شیائومی در ویترین فروشگاه‌ها نیز از ۱۹ فروردین آغاز خواهد شد؛ البته پیش‌خرید محصولات جدید شیائومی، چند روز زودتر از عرضه، شروع می‌شود.

قیمت گوشی شیائومی می ۱۰ لایت 5G که مجهز به تراشه اسنپدراگون ۷۶۵ شده هم ۳۹۹ یورو یا ۴۳۴ دلار است. شرکت چینی در خلال رونمایی از گوشی‌های هوشمند از محصولات مرتبط با اینترنت اشیا و همچنین تلویزیون هوشمندی رونمایی کرد.

 

ارسال نظر

تازه ها