کد خبر 80718

جدیدترین فیلتر واقعیت افزوده اسنپ‌چت افکت‌ زیبایی را به آن اضافه کرده است که زمین را به مواد مذاب تبدیل می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، پیش از این، لنزهای اسنپ‌چت به صورت همه‌جانبه در اختیار کاربران بوده‌اند و افکت‌های زیبایی را به نمایش می‌گذاشتند اما فیلتر جدید این برنامه، قابلیتی را به آن اضافه کرده است که به معنای واقعی کلمه، جهان اطراف شما را تغییر می‌دهد. اسنپ از لنزهای "تبدیل زمین" رونمایی کرده است که زمین را به یک گدازه یا آب تبدیل می‌کند. در تصاویر جدیدی که با استفاده از این اپلیکیشن می‌گیرید، می‌توانید کف زمین را به گدازه آتش‌فشان تبدیل کنید. هر دو فیلتر جدید اسنپ‌چت دارای یادگیری ماشینی هستند که از آن برای درک هندسه زمین و کمک به اعمال جلوه‌های ویژه مانند بازتاب ساختمان‌های اطراف خود استفاده می‌کنند.

این فیلترها بر روی جلوه‌های لنزهایی مانند Baby و Time Machine ساخته شده‌اند. احتمالا کاربران کمتر از این دو فیلتر استفاده می‌کنند و از آن‌ها زمانی استفاده می‌کنند که بخواهند فرار از جهنم را به تصویر بکشند. فیلترهای جدید اسنپ‌چت نشان می‌دهند که چگونه واقعیت افزوده پیشرفته مبتنی بر تلفن پیشرفته شده است. این فیلترها همچنین می‌تواند چیز دیگری را برای اسنپ‌چت ارائه دهد که آن را نسبت به اینستاگرام برتر می‌کند. این برتری می‌تواند تا زمانی طول بکشد که رسانه‌های خودشان تصمیم بگیرند با این ویژگی‌ها مخالفت کنند.

افکت‌های زیبا با جدیدترین فیلتر واقعیت افزوده اسنپ‌چت

اسنپ چت یک شبکه‌ اجتماعی و پیام‌رسان است که مبنای کار آن ارسال عکس به دوستان به صورت موقت است. یعنی عکسی را برای دوستتان ارسال می‌کنید که دوستتان فقط چند ثانیه(یا حتی یک ثانیه) می‌تواند آن را ببیند، سپس این عکس به صورت خودکار پاک می‌شود. البته به مروز زمان و با با زیاد شدن کاربران سرویس اسنپ‌چت، امکانات بسیاری به این سرویس محبوب اضافه شده است ولی همچنان ماهیت اصلیِ خود که همان ارسال تصاویر نابودشونده است را حفظ کرده است و این قابلیت به عنوان مهم‌ترین قابلیت اسنپ‌چپ شناخته می‌شود.

 

ارسال نظر

تازه ها