کد خبر 79765

در یک اتفاق جدید در بازار تلفن همراه

سامسونگ قرار است در تاریخ 11 فوریه از محصول جدید تاشوی خود رونمایی کند که طبق برخی اطلاعات درز کرده با نام «گلکسی زد فلیپ» شناخته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سی ان بی سی، شرکت سامسونگ از گوشی جدید تاشوی خود در یک آگهی بازرگانی در خلال مراسم اسکار رونمایی کرد.

سامسونگ هنوز نام دومین گوشی جدید تاشوی خود را اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود در یکی دو روز آینده این کار را انجام دهد.

طبق اطلاعاتی که بیرون درز کرده است نام این گوشی «گلکسی زد فلیپ» است اما هنوز این نام تایید رسمی از سوی شرکت سامسونگ نشده است و هیچ توضیحاتی به رسانه‌ها در این خصوص نداده نشده است.

106212078-1572424512156samsungfoldablephoneconceptflipphone

ماه گذشته سامسونگ در خلال انتشار سودآوری سه ماهه چهارم سال 2019 خود اعلام کرد گوشی جدید تاشوی این شرکت در راه است که دارای طراحی متفاوتی نسبت به قبلی یعنی «گلکسی فولد» است که سال گذشته منتشر شد.

گوشی «گلکسی فولد» در تاریخ آوریل 2019 رونمایی شد اما دارای مشکلاتی بود که در نهایت با حل این مشکلات کمی دیرتر وارد بازار شد. قیمت گوشی «گالاکسی فولد» 1980 دلار بود.

طبق آگهی بازرگانی منتشر شده در مراسم اسکار مدل جدید گلکسی تاشوی این شرکت به سمت بالا باز می‌شود در حالی که گلکسی فولد به سمت طرفین باز می‌شد.

همچنین بر اساس تصاویر منتشر شده این مدل جدید دارای یک صفحه نمایش از بیرون است  که به کاربر نشان می‌دهد چه کسی در حال تماس با وی است و اجازه می‌دهد در حالی که گوشی بسته است تماس پاسخ داده شود.  

طبق این پیام بازرگانی تاشوی جدید سامسونگ دارای دو رنگ ارغوانی و مشکی است. قرار است که سامسونگ در تاریخ 11 فوریه رسما از این گوشی رونمایی کند، رویدادی که بسیاری از علاقه‌مندان به تلفن همراه و به ویزه سامسونگ منتظر آن هستند.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها