کد خبر 72026

به تازگی خبرها و شایعات جدیدی از آیفون ۱۲ پرو ۵.۴ اینچی اپل منتشر شده که اطلاعات تازه‌ای از این دستگاه اسرارآمیز به ما منتقل می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  تاکنون مشهورترین تحلیلگران اپل چندین بار به صفحه نمایش جدید اولین گوشی 5G آیفون اشاره کرده‌اند. انتظار می‌رود این آیفون جدید در سال ۲۰۲۰ رونمایی و عرضه شود. بر اساس شواهد ما انتظار داریم که آیفون ۱۲ دارای مدل‌هایی باشد که مانند گذشته دارای اندازه‌های متفاوتی هستند. احتمالا مدل آیفون ۱۲ پرو ۶.۷ اینچی باشد و یک نسخه دیگر ۶.۱ اینچی نیز آن را همراهی کند. البته به غیر از این دو گوشی یک مدل کوچکتر نیز انتظار می‌رود که اندازه ۵.۴ اینچی دارد.

آیفون جدید دارای نسخه کامپکت است

اگر تعجب کرده‌اید که این گوشی کوچک در بین دستگاه‌های ۲۰۲۰ اپل چه می‌کند باید بگوییم که مینگ چی کو، یکی از معتبرترین تحلیلگران اپل، مدتی قبل وجود چنین دستگاهی را پیش‌بینی کرده بود. به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد به گذشته باز گشته و از گوشی‌های کامپکت استفاده کند.

جدیدترین اطلاعات فاش شده از آیفون ۱۲ پرو ۵.۴ اینچی اسرارآمیز اپل

نحوه نام‌گذاری آیفون‌های سال ۲۰۲۰ 

به نظر می‌رسد که آیفون ۱۲ با اندازه ۵.۴ اینچی در واقع می‌تواند یک مدل  پرو باشد، دقیقاً مطابق آنچه این تحلیلگر پیش بینی کرده است. در نتیجه نسخه بزرگتر این دستگاه باید اسمی مانند آیفون ۱۲ پرو مکس داشته باشد. از سوی دیگر و بر اساس حدس‌هایی که در این زمینه زده می‌شود به نظر می‌رسد که نسخه ۶.۱ اینچی گوشی اپل بیشترین شانس را دارد تا به مدل پایه این خط تولید تبدیل شده و نام آیفون ۱۲ را به یدک بکشد.

جدیدترین اطلاعات فاش شده از آیفون ۱۲ پرو ۵.۴ اینچی اسرارآمیز اپل

صفحه نمایش‌های آیفون ۱۲ چگونه هستند

از شایعات دیگری که درباره این خط تولید گفته شده است می‌توان به این اشاره کرد که مدل‌های آیفون ۱۲ پرو / مکس ۵.۴ و ۶.۷ اینچی دارای نمایشگر‌های OLED انعطاف پذیر هستند که منحصرا توسط سامسونگ و با ماژول لمسی یکپارچه گرانتر که سامسونگ آن را Y-Octa می‌نامد، تهیه می‌شوند. از طرف دیگر گفته می‌شود که صفحه نمایش ۶.۱ اینچی OLED با LG به اشتراک گذاشته شده است و یک لایه لمسی اضافی نیز دارد. این مسئله به طور بالقوه نشان می‌دهد که این یک مدل ارزان‌تر نسبتا به دیگر اعضای این خانواده است.

یکی دیگر از شایعات می‌گوید ممکن است تنها تامین کنندگان نسل بعدی آیفون ال‌جی و سامسونگ نباشند. این شایعه ادعا می‌کند که BOE نیز که شرکت رو به رشدی است احتمالا در درست کردن آیفون ۱۲ سهیم است.

جدیدترین اطلاعات فاش شده از آیفون ۱۲ پرو ۵.۴ اینچی اسرارآمیز اپل

آیفون ۱۲ پرو ۵.۴ اینچی چگونه خواهد بود؟

بر خلاف دو گوشی دیگر، آیفون ۱۲ پرو ۵.۴ اینچی دارای یک صفحه نمایش کاملاً جدید برای اپل است و ظاهراً به یک گوشی بسیار کاملاً جمع و جور منجر خواهد شد. این دستگاه کامپت ادامه مسیر گوشی‌هایی مانند آیفون SE است که طرفداران خاص خود را دارند.

آیفون ۵.۴ اینچی با طراحی جدید احتمالاً به اندازه آیفون ۸ کوچک خواهد بود، ولی تمام قدرت A14 را که اپل می‌تواند سال آینده ارائه دهد، با خود خواهد داشت. حتی شاید یک گزینه 5G برای بوت شدن آن باشد./ 

/

 

ارسال نظر

تازه ها