کد خبر 52137

در بازار رقابتی اپراتورهای تلفن همراه کشور، در حال حاضر رایتل تعرفه‌های ارزانتر و مقرون به صرفه‌تری را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  بنابر اعلام رایتل، نظر به ارائه‌ی طرح‌های رقابتی اپراتورهای تلفن همراه در کشور و از آنجا که برخی مشترکان نسبت به انتخاب اپراتوری با تعرفه‌های مقرون به صرفه‌تر تاکید دارند، لذا نسبت به مقایسه‌ی تعرفه‌ی مکالمه و پیامک اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل اقدام کردیم.

به استناد جدیدترین اطلاعات دریافتی مربوط به تعرفه‌ی مکالمات اپراتورهای تلفن همراه که در سایت اپراتورها قرار دارد، تعرفه‌ها به شرح ذیل است:

تعرفه‌ی مکالمه‌ی درون شبکه‌ی سیم‌کارت‌های دائمی رایتل ۳۳۳ ریال، ایرانسل ۵۹۹ ریال و همراه اول ۵۹۹ ریال است. در همین حال، تعرفه‌ی مکالمه‌ی خارج از شبکه‌ی سیم‌کارت‌های دائمی رایتل ۵۵۵ ریال، ایرانسل ۵۹۹ ریال و همراه اول ۵۹۹ ریال است.

تعرفه‌ی مکالمه‌ی درون شبکه‌ی سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل ۵۵۵ ریال، ایرانسل ۸۹۹ ریال و همراه اول ۸۹۹ ریال است. در همین حال، تعرفه‌ی مکالمه‌ی خارج از شبکه‌ی سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل ۸۸۸ ریال، ایرانسل ۸۹۹ ریال و همراه اول ۸۹۹ ریال است.

لذا تعرفه‌ی پایه‌ی مکالمات درون شبکه و خارج از شبکه‌ی سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری رایتل، پایین‌ترین تعرفه در بین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری اپراتورهای تلفن همراه کشور است.

در همین حال، تعرفه‌ی ارسال پیامک فارسی در سیم‌کارت‌های دائمی رایتل ۸۸ ریال، ایرانسل ۸۹ ریال و همراه اول ۸۹ ریال است. همچنین تعرفه‌ی ارسال پیامک فارسی در سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل ۱۰۵ ریال، ایرانسل ۱۰۶ ریال و همراه اول ۱۰۶ ریال است.

تعرفه‌ی ارسال پیامک انگلیسی در سیم‌کارت‌های دائمی رایتل ۱۵۹ ریال، ایرانسل ۲۱۲ ریال و همراه اول ۲۲۲ ریال است. همچنین تعرفه‌ی ارسال پیامک انگلیسی در سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل ۲۲۰ ریال، ایرانسل ۲۶۴ ریال و همراه اول ۲۶۴ ریال است.

لذا تعرفه‌ی ارسال پیامک فارسی و انگلیسی در سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری رایتل، پایین‌ترین تعرفه در مقایسه با تعرفه‌ی پیامک در سیم کارت‌های دائمی و اعتباری اپراتورهای تلفن همراه کشور است.

در نهایت می‌توان گفت در حال حاضر رایتل تعرفه‌های ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تری را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و البته در بازار رقابت علاوه بر میزان هزینه کیفیت خدمات دارای اهمیت است که هر سه اپراتور کشور اکنون دارای شبکه‌ی ملی و پوشش دهی کامل می‌باشند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها