کد خبر 49634

مشترکان ایرانسل می‌توانند از از تخفیف‌های ویژه‌ای در ایام ماه مبارک رمضان برای استفاده از خدمات مکالمه و اینترنت ساعتی بهره‌مند شوند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مشترکان ایرانسل می‌توانند از از تخفیف‌های ویژه‌ای در ایام ماه مبارک رمضان برای استفاده از خدمات مکالمه و اینترنت ساعتی بهره‌مند شوند.

ایرانسل گزارش داده که مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۴۴۴۴* از تخفیف‌های ویژه‌ اختصاصی خود برای دریافت خدمات مکالمه و اینترنت، استفاده کنند. تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای مشترکین بعد از شماره گیری کد دستوری بالا به سه دسته اینترنت، مکالمه و پیامک تقسیم بندی می‌شوند و برای هر یک از این سرویس‌ها، بسته تخفیفی در نظر گرفته شده است.

 

 

 

گفتنیست محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه از طریق شماره گیری #۴۴۴۴* بر اساس ترافیک شبکه و به‌صورت هوشمند انجام می‌شود، بنابر این در ساعات و مکان‌های مختلف مشترکان تخفیف‌های مختلفی دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال ما در دیجیاتو به بسته ماهانه ۱۲ گیگی با قیمت ۲۸ هزار تومان برخوردیم و یا بسته ۲.۵ گیگی 8450 تومانی به ما پیشنهاد شد. در بسته‌های مکالمه نیز توانستیم بسته ۱۱۰۰۰۰ مکالمه ایرانسلی را ۱۱۰۰۰ تومان تهیه کنیم.

ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری این امکان را فراهم کرده است تا تمامی مشترکان بتوانند با توجه به زمان و مکان خود خدمات اختصاصی ویژه‌ای دریافت کرده و هزینه‌های خود را مدیریت کنند.

تخفیف‌های ویژه ایرانسل برای ماه مبارک رمضان از سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه تا پایان این ماه مبارک در دسترس مشترکین ایرانسلی قرار دارد.

 

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر

تازه ها