کد خبر 25082

به دنبال کاهش روند خرید گوشی های جدید اپل طبق برآوردها بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که احتمالا سهام اپل برای نخستین بار در 13 سال گذشته در آستانه سقوط قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از سی ان بی سی بررسی های جدید نشان می دهد آیفون های جدید با استقبال مورد انتظار از سوی کاربران مواجه نشده اند.

 این موضوع می تواند سهام اپل را متضرر کند. یک شرکت ویژه بررسی داده ها که متخصص در ردیابی فعالیت شرکت های مشهور است، دریافته که تعداد افرادی که قصد خرید محصولات جدید اپل را دارند، کمتر از سال 2015  است.

این نخستین بار طی 13 سال گذشته است که سهام اپل با مشکل سقوط شدید مواجه شده است.  تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل نیز که رفتارهای بازار را به دقت دنبال می کند،اعلام کرده اگرچه فروش اپل طی روزهای اخیر ضعیف بوده اما این برای شرکت اپل کم اهمیت است.

با توجه به بررسی های اندی سوان، موسس سازمان «LikeFolio»، ردیابی هزاران پست رسانه های اجتماعی نشان داد که کاهش تعداد افرادی که علاقه مند به خرید اپل هستند، محسوس است.

اپل  طی چهارشنبه شب گذشته مدل های جدید آیفون شامل آیفون XR، آیفون XS و آیفون XS Max را  معرفی کرد. افزون بر این ها، یک ساعت جدید سری 4را با ویژگی های  بهبود ردیابی تناسب اندام و ویژگی های جدید بهداشتی معرفی کرد.باید دید اپل چگونه از پس این بحران برخواهد آمد.

منبع: انتخاب 

ارسال نظر

تازه ها