کد خبر 24819

اپل واچ معمولا در مدل های مختلفی عرضه می شوند و تفاوت اصلی آنها در پشتیبانی داخلی از شبکه های سلولی برای برقراری تماس تلفنی یا عدم برخورداری از این قابلیت نهفته اس

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد،اپل دقایقی قبل نسل چهارم از ساعت هوشمندش را معرفی کرد که به عقیده برخی دنیای گجت های پوشیدنی را وارد عصر جدیدی می کند.

این ساعت هوشمند که پیش از این هم مشتریان بسیاری داشت احتمالا با افزایش سایز، کاهش حاشیه ها و قابلیت های جدید سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص خواهد داد.

اپل واچ معمولا در مدل های مختلفی عرضه می شوند و تفاوت اصلی آنها در پشتیبانی داخلی از شبکه های سلولی برای برقراری تماس تلفنی یا عدم برخورداری از این قابلیت نهفته است. 

 

بهایی که کمپانی سازنده برای اپل واچ سری ۴ با امکان اتصال به شبکه های LTE در نظر گرفته برابر ۴۹۹ دلار است که برای یک ساعت هوشمند مبلغ قابل توجهی به نظر می رسد. از سوی دیگر اپل واچ دارای GPS نرخی برابر با ۳۹۹ دلار داشته و همزمان با معرفی این محصولات قیمت نسل قبلی به ۲۷۹ دلار رسیده است.

 

پیش فروش اپل واچ سری ۴ از دو روز دیگر شروع شده و جمعه هفته آینده عرضه خواهد شد. این دستگاه قرار است در ۱۷ کشور عرضه شود که در میان آنها امارت، عربستان سعودی، چین، هنگ کنگ، ژاپن و سنگاپور از آسیا حضور دارند.

 

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر

تازه ها