کد خبر 7639

در رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران رخ داد

شرکت خدمات پس از فروش ایران ‌خودرو، (ایساکو) امسال در رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران، با 7 پله ارتقاء به جایگاه 67 دست یافت تا برترین شرکت خودرویی ارائه دهنده خدمات پس از فروش باشد

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، این شرکت در سال پیش در رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران، رتبه 74 را به خود اختصاص داده بود اما امسال با 7 پله ارتقاء به جایگاه 67 دست یافت تا برترین شرکت خودرویی ارائه دهنده خدمات پس از فروش در این لیست باشد.

ایساکو در حالی به این رشد دست یافت که با برنامه‌ریزی‌های مدون و هدفمند برای حفظ و افزایش رضایت مشتریان در قالب برگزاری کارگروه‌های مختلف، پیوسته سعی در ابداع طرح‌های خاص و نوین و توسعه خدمات الکترونیک و به روز داشته است.

 در راستای این تلاش‌ها نیز، بر اساس آخرین ارزیابی وضعیت رضایت‌مندی مشتریان از فرآیند خدمات پس از فروش خودروهای سواری، در پاییز سال جاری امتیاز 743 را در میان شرکت‌های داخلی دریافت کرد و در این شاخص نیز نسبت به مدت مشابه پیشرفت قابل توجهی را تجربه کرد.

گفتنی است، رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایرانی از سال ۷۷ از سوی سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود که شرکت‌های برتر ایران براساس ۲۸ شاخص ارزیابی و معرفی می‌شوند.

 

منبع: انتخاب

ارسال نظر

تازه ها