کد خبر 67593

شرکت جنرال موترز تصمیم دارد تا برند هامر را به عنوان خودروهای الکترونیکی خود معرفی کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد جنرال موتورز که چند سال پیش برند هامر را تعطیل اعلام کرد، حالا به نظر می‌رسد که می‌خواهد از نام و آوازه این برند برای تولید خودروهای تمام برقی و الکتریکی استفاده کند و تا سال ۲۰۲۱ میلادی آن را به عنوان برندی تمام الکتریکی و برقی باری دیگر روانه بازارهای خودرو کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در وب سایت CarAdvice، جنرال موتورز تصمیم گرفته است که می‌خواهد خودروهای شاسی بلند و پیکاپ تمام الکتریکی جدیدی را تحت برند هامر معرفی و عرضه کند که گفته می‌شود قرار است در کارخانه دیترویت تولید شوند.

کارشناسان و تحلیلگران فعال در صنعت خودرو برآورد و اعلام کرده‌اند که جنرال موتورز بدین منظور سه میلیارد دلار در این کارخانه سرمایه‌گذاری خواهد کرد و تولید خودروهای جدید آن نیزاحتمالا از اواخر ۲۰۲۱ میلادی کلید زده خواهد شد.

البته تمرکز جنرال موتورز تنها بر روی گسترش و توسعه برند هامر برای تولید خودروهای برقی نیست، بلکه قصد دارد محصولات دیگری را در برندهای زیرمجموعه خود همچون یک کراس‌اوور الکتریکی کادیلاک و یک پیکاپ الکتریکی جی‌ام‌سی نیز تا سال ۲۰۲۳ میلادی روانه بازار کند.

بر اساس گزارش رویترز، نخستین پیکاپ الکتریکی جنرال موتورز قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی معرفی و عرضه شود که به احتمال زیاد تحت برند هامر خواهد بود./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها