کد خبر 58934

BMW به دنبال آن است خودرو‌های جدیدی را تولید و در آینده‌ای نزدیک به مشتریان خود عرضه کند

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در روز‌های گذشته خبر‌هایی مبنی بر تصمیم BMW برای خارج کردن تعدادی از محبوب‌ترین خودرو‌های این شرکت منتشرشده است و این موضوع تا حد زیادی طرفداران و علاقمندان این شرکت را نگران کرده است. حال BMW به دنبال آن است تا برای کاستن از این نگرانی‌ها خودرو‌های جدیدی را تولید و در آینده‌ای نزدیک به مشتریان خود عرضه کند.

شرکت بی‌ام‌و در نظر دارد تا زمان برگزاری نمایشگاه اتومبیل ۲۰۲۱ در شهر فرانکفورت آلمان خودرویی جدیدی از اتومبیل‌های سری M این شرکت را معرفی و رونمایی کند. البته کارشناسان معتقدند این خودرو تنها این اتومبیل جدید BMW نخواهد بود و علاوه بر M3 خودروی M4 نیز معرفی و عرضه خواهد شد.

خودروهای جدید BMW طرفداران این شرکت را غافلگیر می‌کند +تصاویر

خودروهای جدید BMW طرفداران این شرکت را غافلگیر می‌کند +تصاویر

غافلگیری طرفداران BMW با خودروهای آینده این شرکت

خودرو‌های جدید بی‌ام‌و ویژگی‌ها و مشخصات بارزی در بدنه بیرونی و داخل کابین دارند. در واقع طرفداران خودرو‌های BMW می‌توانند علاوه بر توانایی بالای موتور توقع ظاهری جذاب و چشم‌نواز را برای خودرو‌های جدید این شرکت آلمانی داشته باشند. مطمئنا بی‌ام‌و با بهره‌گیری از تجربه بسیار بالای خود در زمینه سیاست‌های فروش و عرضه، برنامه‌ریزی بسیار دقیقی برای انجام داده و در تلاش است تا بیشترین سهم ممکن از بازار را در فروش اتومبیل‌های جدید خود بدست آورد.

خودروهای جدید BMW طرفداران این شرکت را غافلگیر می‌کند +تصاویر

خودروهای جدید BMW طرفداران این شرکت را غافلگیر می‌کند +تصاویر

طبق اطلاعات افشا شده از درون شرکت BMW خودروی M3 جدید قدرتی برابر ۴۸۰ اسب‌بخار و M4 جدید قدرتی به میزان ۵۱۰ اسب‌بخار خواهد داشت. البته ممکن است این اعداد دقیق نبوده و تا زمان عرضه، تغییراتی در موتور خودرو‌های جدید BMW ایجاد شود. با توجه به روند در پیش گرفته شده از سوی BMW شرکت‌های دیگر آلمانی نیز تصمیم گرفته‌اند با افزودن بر تلاش خود در زمینه تولید خودرو‌هایی پیشرفته و جدید از BMW عقب نماند و محصولاتی بی‌نظیر را به مشتریان خود عرضه کنند./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

تازه ها