کد خبر 21261

یک مقام مسئول اعلام کرد

یک مقام مسئول اعلام کرد که در فروش اینترنتی سایپا بیش از ۳۹ هزار محصول از خانواده های x۱۰۰، x۲۰۰، برلیانس و خودرو آریو عرضه شده است

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، حسن قره یی گفت: با هدف پاسخ گویی به نیاز مشتریان و افزایش رضایت مندی آنها، گروه خودروسازی سایپا امروز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۹۷اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود کرده است.

وی افزود: در این فروش اینترنتی بیش از ۳۹ هزار محصول از خانواده های x۱۰۰، x۲۰۰، برلیانس و خودرو آریو عرضه شده است و پس از گذشت ۵ ساعت از آغاز زمان فروش محصولات، در حدود بیش از ۱۰ هزار خودرو به فروش رسیده است و همچنان مشتریان در حال خرید خودرو هستند.

رئیس مرکز مطالعات،‌ برنامه ریزی استراتژیک و فن آوری اطلاعات گروه سایپا تاکید کرد: به منظور رفاه بیشتر مشتریان گرامی، زیر ساخت های سخت افزاری و ارتباطی به بالاترین سطح ممکن جهت فروش افزایش یافته و شرایط خرید به صورت عادی و طبق روال معمول درحال انجام است.

وی افزود: نحوه فروش محصولات در این دوره هم طبق روال یک سال گذشته گروه سایپا و بدون هیچ گونه تغییری صورت پذیرفته و این فروش با نظارت نهادهای مسئول بالا دستی و سازمان بازرسی کل کشور در حال انجام است. با توجه به عرضه تعداد قابل توجهی از محصولات، مشتریان محترم می توانند بدون هیچ گونه مشکلی اقدام به ثبت نام محصولات کنند.

به گفته این مقام مسوول سایت فروش اینترنتی از ساعت ۱۵:۰۵ از حالت مرحله ای خارج و به صورت دائم باز است.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

تازه ها