کد خبر 49506

مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام توقف عرضه گوشت تنظیم بازاری در ادامه گفت که واردات گوشت با ارز نیمایی انجام می شود و قیمت آن بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمد قبله مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورد خبری مبنی بر تخصیص 4 کیلوگرم گوشت تنظیم بازار به سرپرستان خانوار، گفت: براساس آخرین تصمیمات کارگروه تنظیم بازار واردات گوشت از ارز 4200 تومانی به ارز نیمایی تغییر کرده و توزیع آن هم تابع شرایط عرضه و تقاضا است. 

مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه در حال حاضر گوشت تنظیم بازاری توزیع نمی‌شود، گفت: در دوره‌ای که گوشت تنظیم بازاری توزیع می‌شد، هر فردی از اعضای خانواده  می‌توانست با ارائه کارت ملی سرپرست خانواده اقدام به دریافت 4 کیلوگرم گوشت به قیمت مصوب کند. 

وی با تاکید بر اینکه عرضه گوشت تنظیم بازاری متوقف شده است، گفت: در حال حاضر گوشت‌های موجود در بازار از طریق تولیدات داخلی تامین می‌شود، ضمن اینکه بخشی از گوشت مورد نیاز از این پس از طریق واردات با ارز نیمایی تامین می‌شود. 

منبع: فارس 

ارسال نظر

تازه ها