کد خبر 21430

وزیر صنعت، معدن و تجارت

وزیر صنعت در مراسم کلنگ زنی و احداث کارخانه کنستانتره و گندله سنگ آهن اعلام کرد در حال حاضر 110 میلیون تن پروژه در زنجیر فولاد در دست اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، آئین کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرائی احداث کارخانه کنستانتره و گندله سنگ آهن مجتمع ذوب‌آهن جنوب شرق ایرانیان معدن سادات سیریز عصر امروز و با حضور شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در منطقه سیریز زرند برگزار شد.

محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در این آئین با بیان اینکه حتی بیابا‌ن‌های ایران نعمات بزرگ الهی هستند اظهارداشت: حتی می‌توان از بیابان‌های ایران در جهت توسعه کشور استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه امروز کشور ما در حوزه فولاد در جهان حرف برای گفتن دارد گفت: در حال حاضر در کشور ما در زنجیره فولاد 110 میلیون تن پروژه در دست اجرا است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اقداماتی که در صنعتی و معدنی در سال‌های گذشته در کشور انجام شده بیان کرد: در پنج سال گذشته 80 میلیون تن به ظرفیت فولاد کشور اضافه شده است.

وی با بیان اینکه کار در بخش خصوصی نسبت به دولتی هم با‌دقت است و هم ارزان‌تر از کار در دولت انجام می‌شود گفت: اگر بخش خصوصی آماده همکاری باشد ما نیز آماده کمک و همکاری هستیم و همیشه با تصدی دولت مخالفت بوده‌ایم.

منبع : خبرگزاری تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها