کد خبر 94039

وزیر دفاع ایران در سخنانی اعلام کرد جنگ را ما آغاز نکرده ایم اما پایان آن را ما تعیین خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سایت شبکه المسیره، سرلشکر العاطفی، وزیر دفاع یمن در جریان بازدید از مقرهای نظامی در محور خب و الشعف در استان الجوف و اطلاع از وضعیت مبارزان در پادگان الخنجر تبریک عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر انصارالله و مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی و فرمانده کل نیروهای مسلح را به دلیل پیروزی‌ها در جبهه‌های جنگ به آنها ابلاغ کرد.

او تصریح کرد: بعد از دریافت اولین حمله دشمن که جنگی ظالمانه علیه ملت یمن را شروع کرد این جنگ تبدیل به دفاع منفی، سپس دفاع مثبت، دفاع متحرک و نهایتا تبدیل به حمله شد.

وزیر دفاع یمن تاکید کرد: ما اکنون در مرحله چهارم از عملیات توازن بازدارندگی استراتژیک هستیم و هر چه قدر دشمن تجاوزگری و استکبار خود را بالا برد، غرق در ارتکاب جرایم بیشتر در حق زنان و کودکان شد راهکارهای ما بیشتر و آمادگی ما در بازدارندگی بالا رفت.

این مقام نظامی یمن به ماهیت دستاوردها و موفقیت‌های وزارت دفاع و ریاست ستاد کل ارتش در جریان مراحل گذشته و سال‌های خصومت چه در سطح آماده سازی تمام سلاح‌ها و تجهیزات نظامی یا در زمینه تولیدات جنگی اشاره کرد.

او اضافه کرد: ما در مرحله پیشرفته مراحل آماده‌سازی هماهنگ با تکنولوژی پیشرفته قادر به مقابله با تکنولوژی دشمن و نابودی تاثیرات آن بر نیروهای خود در کوتاه مدت و طولانی مدت هستیم.

سرلشکر العاطفی گفت: دستاوردها در سطح ترسیم صحنه عملیات جمهوری یمن و در چارچوب نبرد ملی استراتژیک برای آزادسازی و استقلال است.

او تصریح کرد: فرمانده انقلاب به ائتلاف دشمن توصیه کرد دست از جنگ و محاصره بردارد و همین طور رئیس شورای عالی سیاسی بیش از یک طرح را ارائه کرد و به ائتلاف درباره انتقال به مرحله دردناک‌تر در صورت ادامه حماقت و خودخواهی هشدار داد.

وزیر دفاع یمن بر آمادگی بالای فرماندهی وزارت دفاع و ریاست ستاد کل ارتش برای مرحله دردناک‌تر با تمام اقتدار و شایستگی تاکید کرد و گفت، کشورهای ائتلاف دشمن جنگ علیه کشور ما را شروع کردند و اگر ادامه یابد ما پایان این جنگ را مشخص خواهیم کرد.

سرهنگ عبدالحکیم عبدالله سریع، فرمانده محور خب نیز از حضور وزیر دفاع در این جبهه و توجه به محافظان میادین پیروزی اراده ملت در آزادی و استقلال تشکر کرد.

منبع: ایسنا 

ارسال نظر

تازه ها