کد خبر 85967

اخبار بازار سهام

افزایش قیمت نفت آتی تحویل ماه ژوئن که دیروز با کاهش قیمت مواجه شده بود و به هر بشکه 10 دلار افت کرده بود امروز با رشد 20 درصدی قیمت مواجه شد و در نتیجه شاخص‌های سهام نیز در معاملات روز چهارشنبه افزایش یافتند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سی ان بی سی، افزایش 20 درصدی قیمت نفت آتی تحویل ماه ژوئن و جبران زیان هنگفت نفت آتی باعث رشد شاخص‌های سهام آمریکا شد.

شاخص داوجونز 456 واحد معادل 2 درصد افزایش یافت و شاخص استاندارد اند پورز نیز رشد 2.29 درصدی را تجربه کرد. شاخص نزدک کامپوزیت نیز با رشد 2.81 درصدی به کار خود در جلسه معاملاتی روز چهارشنبه پایان داد.

نفت پیش‌فروش تحویل ماه ژوئن 19 درصد افزایش یافت و بخشی از زیان عمده روز قبل خود را جبران کرد و منجر به صعودی شاخص انرژی استاندارد اند پورز شد.

در حال حاضر برخی شرکت‌های آمریکایی در حال انتشار گزارش‌های فصلی خود هستند که این گزارش‌ها میزان تاثیر شیوع ویروس کرونا بر سود سه ماهه اول شرکت‌ها را نشان خواهد داد. شرکت «چیپوتل» به دلیل انتشار سود بهتر از انتظار در سه ماهه اول با رشد 12 درصدی قیمت سهام خود در بازار مواجه شد. همچنین شرکت «اسنپ» روز چهارشنبه حدود 36 درصد رشد قیمت سهام را تجربه کرد.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها