کد خبر 83625

یکی از نمایندگان مجلس از مردم خواست تا با خانه ماندن مانع شیوع کرونا در کشور و قطع زنجیره شیوع کرونا شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، متن پیام علی نوبخت حقیقی به مناسبت آغاز سال ١٣٩٩ به شرح زیر است:
 
«به نام خداوند جان آفرین

در آغازین روز سال نو شمسی در تقارن با شهادت هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت موسی کاظم(ع) ضمن گرامیداشت شهادت آن امام همام شیعیان اسلام، در تولدی دیگرباره به برکت خجسته فرهنگ دیرپای ایرانی، نوروز باستانی، با دعا و نیایش " یا مقلب القلوب و الابصار" به امید گشایش " حول حالنا الی احسن

الحال" بهار الهی را به نظاره نشسته ایم.

حلول سال نو، حلول تعالی و تکامل جان های بیدار و عاشق است تا جلوه ی رحمانی را در جهان هستی بنگرند و بشارت جمال الهی را در فصل رویش و شکفتن طبیعت دریابند.

نوروز باستانی ۱۳۹۹ را در حالی آغاز می کنیم که سپیدجامگان ایثارگر سلامت کشور در مقابله و مبارزه با ویروس کرونا بیش از پیش جان عزیز خود را در طبق اخلاص نهاده اند و برای ریشه کنی آن بر درمان بیماران رنجور کمر همت بسته اند. امید است ملت شریف ایران ضمن رعایت نکات بهداشتی، در خانه ماندن و به سفر نرفتن در اتحاد و همدلی با متولیان سلامت کشور هر چه زودتر موجبات قطع زنجیره ی انتشار این ویروس منحوس را در سال جدید فراهم نمایند.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تهنیت فرارسیدن سال یکهزار و سیصد و نود و نه شمسی از درگاه خداوند رحمان سلامتی، بهروزی، سربلندی و سعادتمندی ملت بزرگوار ایران را خواهانم.

رسید مژده که ایام‌ غم نخواهد ماند
  

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند»

ایسنا

ارسال نظر

تازه ها