کد خبر 83472

نتانیاهو نخست وزیر .قت رژیم صهیونیستی درباره کرونا گفت: اوضاع اسرادیل از لحاظ شیوع خیلی وخیم است و باید این موضوع جدی گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، این رژیم به منظور مقابله با ویروس کرونا و کاهش خطرات و پیامدهای آن تصمیمات و اقداماتی را اتخاذ کرده است. این اقدامات شامل قرنطینه مبتلایان به ویروس جدید و افزایش آزمایش‌ها به سه هزار مورد در روز و تقویت توانمندی بیمارستان‌ها برای پذیرش مبتلایان به کرونا است.
نتانیاهو تصریح کرد: ما می‌بینیم که کرونا جان هزاران تن در جهان را گرفته است و من به عنوان نخست وزیر باید حقیقت را به شما بگویم. ما هیچ فردی را از دست نداده‌ایم اما متاسفانه این روند ادامه نخواهد داشت.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی عنوان داشت: کرونا یک بازی بچه‌گانه نیست بلکه مسأله مرگ و زندگی است. شما یکدیگر را دوست می‌دارید پس باید فاصله خود با دیگران را حفظ کنید.
نتانیاهو متعهد شد تلاش‌های لازم برای مهار این بحران را به کار ببندد و گفت: ما هرگز تسلیم نخواهیم شد، شرایط بدتری در انتظار ماست./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها