کد خبر 83446

وزیر بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 427 نفر رسیده است که حکایت از افزایش 27 درصدی مبتلایان در یک روز دارد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی شمار افراد مبتلا به "ویروس کرونا" در فلسطین اشغالی را ۴۲۷ نفر اعلام کرد.

به گزارش روزنامه صهیونیستی "هاآرتص"، شمار افراد ناقل این ویروس نیز از دیروز (سه شنبه) تا به حال حدود ۲۷ درصد افزایش یافته است .

بر اساس این گزارش، وضعیت ۱۱ تن از مبتلایان به ویروس کرونا در سرزمینهای اشغالی وخیم است. این درحالی است که رژیم صهیونیستی شب گذشته آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا را ۳۳۷ نفر گزارش داده بود.
به نوشته روزنامه هاآرتص، مقامات ارشد وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی هشدار داده اند که در صورت تایید موارد بیشتر به کرونا، احتمال مرگ صدها نفر وجود دارد. 
این روزنامه بدون درج نام وزرای صهیونیستی افزود که دو وزیر اسرائیلی به علت تماس با بیماران مبتلا در قرنطینه قرار گرفته اند. رژیم صهیونیستی تجمع بیش از ۱۰ نفر در مکان های سرپوشیده را ممنوع اعلام کرده است.
سرویس امنیت داخلی اسرائیل (شین بت) در نهایت با تایید پارلمان توانست نظارت بر تلفن های همراه افراد را آغاز و اشخاصی که با ناقلان ویروس کرونا در ارتباط بوده را قرنطینه می کند.
همچنین در کرانه باختری تحت مدیریت تشکیلات خودگردان فلسطین ۴۱ نفر آزمایش کرونا آنها مثبت اعلام شده است.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها