کد خبر 83328

ترامپ درباره دولت خود گفت: کارکنان دولت حاضر بهترین همکاری و تصمیمات را در برابر کرونا گرفته اند و من به آن ها نمره تمام و کمال می دهم.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه نمره‌ای به واکنش دولتش به بحران همه‌گیر کروناویروس می‌دهد، گفت: من امتیاز ۱۰ می‌دهم.

رئیس‌جمهوری آمریکا به "تصمیم زودهنگام" دولتش برای محدود کردن سفرها از چین اشاره کرد.

ترامپ گفت: فکر می‌کنم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌ام و آن مدیون این حقیقت هستم که ما از یک کشور بسیار آلوده، به‌رغم حرف‌های همه حتی متخصصان که تاکید داشتند انجام آن بسیار زود است، دوری کردیم. ما در رابطه با چین بسیار زود وارد عمل شدیم و اگر چنین کاری انجام نمی‌دادیم، اکنون شرایط کاملا متفاوتی را در کشورمان داشتیم.

ترامپ با اشاره به خدمات مقام‌های درمانی کشورش گفت: من به خودمان و متخصصانمان امتیاز می‌دهم و معتقدم که متخصصان ما عملکرد بسیار فوق‌العاده‌ای دارند.

رئیس‌جمهوری آمریکا با دفاع از تلاش‌های دولتش در نشست دوشنبه، گفت که او "سیستم منسوخی" را از باراک اوباما تحویل گرفت و ایالات متحده اکنون "با افراد فوق‌العاده‌ای" کار می‌کند. ترامپ در توضیح صحبت‌هایش گفت که منظورش سیستمی بوده که نمی‌توانسته چنین اقدامی انجام دهد./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها