کد خبر 83091

کمیسیون ملی بهداشت چین

کمیسیون ملی بهداشت چین از بهبود 67 هزار نفر مبتلا به کرونا در کشور چین خبر داد و این در حالی است که تعداد مبتلایان در روز گذشته 20 نفر و تعداد فوتی ها نیز 10 نفر اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، کمیسیون ملی بهداشت چین امروز یکشنبه اعلام کرد با درمان یک هزار و ۳۷۰ تن دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار کل بهبود یافتگان بیماری ناشی از ویروس کرونا در این کشور به ۶۶ هزار و ۹۱۱ تن رسید.

به گزارش ایرنا کمیسیون ملی بهداشت چین همچنین روز یکشنبه اعلام کرد در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ تن دیگر به شمار مبتلایان به ویروس کرونا اضافه شده در حالی که در همین مدت ۱۰ نفر دیگر هم جان باخته اند.

گزارش می افزاید شمار مبتلایان در چین تا کنون به ۸۰ هزار و ۸۴۴ تن و تعداد جان باختگان هم به سه هزار و ۱۹۹ نفر رسیده است.

همزمان اعلام شد که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ فرد که از خارج از چین وارد این کشور شده به کرونا مبتلا بوده اند که با این رقم شمار کسانی که از خارج وارد این کشور شده و به کرونا مبتلا بوده اند به ۱۱۱ نفر رسیده است.

بر اساس این گزارش در هنگ کنگ نیز تا کنون ۱۴۱ تن، ماکائو ۱۰ و تایوان نیز ۵۳ تن به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۱۱۱ تن بهبود یافته و ۵ نفر هم فوت شده اند.

سازمان بهداشت جهانی هم اعلام کرد در ۲۴ ساعت گذشته در خارج از چین ۹۷۵۱ نفر به کرونا مبتلا شده و ۴۲۴ تن هم فوت شده اند بر اساس این امار تا کنون در خارج از چین ۶۱ هزار و ۵۱۸ نفر مبتلا و دو هزار و ۱۹۹ نفر هم جان باخته اند.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها