کد خبر 80808

روس ها در واکنش به خبر اعلام شده از آمریکا مبنی بر حمله سابری روس ها به شبکه اینترنت گرجستان گفتند: هیچگونه سند و مدرکی برای این ادعا وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، گرجستان پنج‌شنبه گذشته بدون ارائه هیچ سند و مدرکی، مسکو را به مشارکت در حملات سایبری سال ۲۰۱۹ علیه وبسایت‌های ریاست جمهوری، قوه قضاییه، حوزه‌های مختلف وابسته به شهرداری و همچنین کسب و کارهای تجاری و سازمان‌های رسانه‌ای این کشور متهم کرد.

سفارت روسیه شامگاه جمعه در صفحه فیسبوک خود نوشت: از اتهامات بی‌اساس دیگری علیه روسیه در رابطه با حمله سایبری به گرجستان در اکتبر سال ۲۰۱۹ ناامید شدیم، اما شگفت‌زده خیر. مایه تاسف است که دیپلمات‌های آمریکایی که زمانی به دلیل عملکرد حرفه‌ای بالای خود مشهور بودند، به طور فزاینده‌ای به روش روزنامه‌نگاران زرد متوسل می‌شوند. مهمترین هدف کار آن‌ها جلب توجه است.

هیات دیپلماتیک روسیه همچنین تاکید کرد، کشورهای غربی امروزه از نوعی به اصطلاح "نظم مبتنی بر قانون" حمایت می‌کنند که در واقع ارائه گمانه‌زنی و حمایت شماری از متحدانشان از آن به عنوان "حقیقت نهایی" است./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها