کد خبر 79260

گواردیولا این روزها لحظات خوبی را سپری نمی کند و با باخت های پیاپی همراه شده است و با سیتم چرخشی که در بازی های خود راه انداخته است باعث نارضایتی بازیکنان تیم خود شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از گاردین، منچسترسیتی با پپ گواردیولا روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و این تیم اکنون ۲۲ امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. سیتی که فصل قبل قاطعانه قهرمان لیگ برتر شد، در این فصل با مشکلات زیادی روبه‌رو بوده است و شانس چندانی برای رسیدن به لیورپول ندارد.

این تیم در لیگ قهرمانان نیز با قرعه دشواری روبه‌رو شده است و باید در مرحله یک هشتم نهایی برابر رئال‌مادرید قرار گیرد.

بازیکنان منچسترسیتی از وضعیتی که گواردیولا در این تیم ایجاد کرده است ناراضی هستند. در واقع تعداد ستاره‌های زیادی در منچسترسیتی باعث شده است تا پپ گواردیولا سیستم چرخشی در این تیم ایجاد کند و به عنوان مثال در بازی برابر تاتنهام، گابریل ژسوس و برناردو سیلوا در اواخر بازی به میدان آمدند و فرصتی برای حضور ابتدایی در ترکیب تیم نداشتند. همین مساله باعث شده است تا این تیم ناهماهنگ نشان دهد و امتیازهای زیادی از دست دهد.

هم‌چنین رفتن ونسان کمپانی و مصدومیت آیمریک لاپورت و لروس سانه باعث شده است تا وضعیت در این تیم چندان خوب پیش نرود. 

پپ گواردیولا بعد از بازی با تاتنهام عنوان کرد توجه او از این پس به جام های دیگر است و باید دید پپ گواردیولا که تیمش به فینال جام اتحادیه راه یافته و در جام حذفی نیز حضور دارد، چه برنامه ای در ادامه فصل برای بیرون کشیدن تیمش از بحران دارد.

منچسترسیتی یک‌شنبه در لیگ برتر باید در خانه به دیدار وستهام برود و سپس با لسترسیتی دیدار حساسی خواهد داشت./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها