کد خبر 78191

حجت نظری نماینده شورای شهر تهران، از عملکرد موفقیت آمیز شهرداری تهران در مدیریت برف هفته گذشته تشکر مرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، حجت نظری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با تشکر از شهرداری تهران در خصوص عملکرد خوبش در مدیریت برف هفته گذشته گفت: شهرداری تهران توانست به خوبی این موهبت الهی را مدیریت کند و ظرف مدت کوتاهی معابر را پاکسازی کند.

وی با انتقاد از افزایش تعداد سرپرست‌ها در شهرداری تهران اظهار کرد: نباید بیش از چهار ماه یک نفر در پست مدیریتی به عنوان سرپرست باقی بماند، اما در شهرداری مکررا شاهد آن هستیم که افرادی که حتی شش ماه به بالا نیز به عنوان سرپرست باقی می‌مانند که از هیات تخلفات اداری می‌خواهیم به این موضوع ورود کند.

نظری همچنین با اشاره به بازدید روز جمعه‌اش از عمارت موسوم به اقدسیه گفت: ملکی متعلق به شهرداری این روزها به عمارت اقدسیه شهرت یافته است و به نظر می‌رسد اراده‌ای پشت این داستان است که موضوع مجهول بماند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این‌که اعضای شورای شهر به سامانه طرح تفصیلی دسترسی دارند که می‌توانیم پلاک به پلاک به اطلاعات دسترسی یابیم اما متاسفانه دسترسی به اطلاعات این ملک برای اعضای شورای شهر مسدود شده است، افزود: از شهردار تهران می‌خواهم که در مورد عمارت اقدسیه و بسته بودن دسترسی اعضاء به این سامانه ورود کنند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها