کد خبر 77039

اظهارات جدید گتوزو سرمربی ناپولی درباره آنجلوتی می گوید: من هیچ وقت آنجلوتی را رد نکرده ام.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل ازفوتبال ایتالیا، ناپولی سه‌شنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا با دو گل پروجا را شکست داد و به دور بعد صعود کرد. جنارو گتوزو پس از بازی گفت: بازیکنان زیادی در اختیار داریم که تلاش می‌کنند بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند. با این حال تلاشی که ما می‌کنیم کافی نیست. ایروینگ لوزانو نمایش خوبی داشت و مانند الیف الماس تنها باید به این روند ادامه دهد. در نیمه دوم بازی را رها کردیم و دچار اشتباه‌های زیادی شدیم. این موضوع را بررسی خواهم کرد.

سرمربی ناپولی که چند ماه پیش جانشین کارلو آنچلوتی شد درباره انتقادهای اخیر اظهار کرد: ما در این روزها با انتقادهای زیادی روبه‌رو شدیم. آنچلوتی برای من یک استاد فوتبال بود. روش او با من فرق می‌کند. من روزنامه و سایت‌ها را خواندم که گفته بودند روش کاری آنچلوتی را رد می‌کنم. من هیچ‌کس را رد نمی‌کنم. تنها تلاش می‌کنم بازیکنانم در مسیر متفاوتی باشند.

سرمربی ایتالیایی افزود: سیستم ۳-۳-۴ کاملا متفاوت با سیستم ۲-۴-۴ است اما من با آنچلوتی مشکلی ندارم. ما باید همیشه خوب رفتار کنیم اما در مقابل از اظهارات‌مان استفاده می‌کنند.

گتوزو در پایان گفت: امیدوارم پیشرفت کنیم و به این روند ادامه دهیم. برابر اینتر و لاتزیو در ۴۵ دقیقه اول خیلی خوب بازی کردیم و سپس مشکلات‌مان آشکار شد.

 

ارسال نظر

تازه ها