کد خبر 76920

مارکینوش مدافع برزیلی تیم پاریسن ژرمن درباره تیم خود گفت: بیشتر از هر زمان دیگری به این تیم تعلق خاطر دارم.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد  به نقل از  مونت کارلو، مارکینوش مدافع برزیلی پاری سن ژرمن تصمیم گرفت که قراردادش را تا سال 2024 تمدید کند و در این تیم باقی بماند. او بعد از تمدید قرارداد گفت: وقتی به پاری سن ژرمن پیوستم یک بازیکن جوان و بی‌تجربه بودم که برای رسیدن به ترکیب اصلی باید می جنگیدم. روزهای سختی را تجربه کردم اما خود را به ترکیب اصلی رساندم.

او ادامه داد: الان فصل هفتم را در پاری سن ژرمن تجربه می‌کنم و تجربه زیادی به دست آورده‌ام. در یک باشگاه استثنایی و خاص بازی می‌کنم. الان بیش از هر زمان دیگری پاریسی شده‌ام. خوشحالم که قرادادم را تمدید کردم و برای موفقیت پاری سن ژرمن هر چه در توان دارم رو خواهم کرد.

مارکینوش 25 سال سن دارد. او از سال 2014 از رم به پاری سن ژرمن پیوست و  7 سال است که در این تیم بازی می‌کند و توانسته 19 جام با این تیم به دست آورد.

او در پایان گفت: پاری سن ژرمن تلاش زیادی کرد تا من را حفظ کند و به همین خاطر مشکلی با تمدید قرارداد نداشتم. در یک باشگاه بزرگ و بلند پرواز بازی می‌کنم. خانواده‌ام در اینجا احساس راحتی دارند و احساس می‌کنم که در خانه هستم. در پاریس هرآنچه را که لازم است در اختیار دارم و به همین خاطر هم مشکلی برای تمدید قرارداد نداشتم./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها