کد خبر 76694

ژاوی از دیدار با مدیر ورزشی تیم بارسلونا خبر داد و در این باره گکفت: انکار نمی کنم که هدایت تیم بارسلونا آرزویی است برای من.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، و به نقل از الرای، بارسلونا در فصل جاری با هدایت والورده نتوانسته که انتظارات را برآورده کند و عملکرد خوبی از خود نشان دهد. خبرهای زیادی درباره احتمال برکناری والورده به گوش می رسد و از ژاوی به عنوان یکی از گزینه های اصلی هدایت آبی اناری ها سخن به میان آمده است.

ژاوی درباره هدایت بارسلونا گفت: نمی‌توانم انکار کنم که برعهده گرفتن هدایت بارسلونا رویای من است. بارسلونا تیم مورد علاقه من است و خانه قدیمی‌ام است. طبیعی است که دوست داشته باشم هدایت بارسلونا را برعهده بگیرم اما باید تاکید کنم که تمرکزم در شرایط کنونی تنها السد است.

او درباره دیدار با آبیدال گفت: بله با آبیدال دیدار داشتم و نمی‌توانم چنین چیزی را انکار کنم اما آبیدال برای دیدن دمبله به قطر آمده بود هر چند که با من هم دیدار کرد. درباره مسائل مختلفی با هم حرف زدیم اما قطعا توافقی در کار نبوده است. من برای آبیدال و بارسلونا احترام زیادی قائلم اما فعلا تمام تمرکزم السد است و به دیدار فینال برابر الدحیل در جام حذفی فکر می کنم./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها