کد خبر 76395

معاون رئیس‌جمهور آمریکا از تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا برای صدور دستور حمله پهپادی به ماشین «سردار سلیمانی» و همراهان دفاع کرد و آن را تصمیمی صحیح خواند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به اقدام تروریستی کشورش در فرودگاه بغداد، از تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا برای صدور دستور حمله پهپادی به ماشین «سردار سلیمانی» و همراهان دفاع کرد و آن را تصمیمی صحیح خواند.

پنس در ادامه مدعی شد که «اکنون مردم آمریکا در امنیت بیشتری به سر می‌برند.»

پنس در ادامه ادعاهای خود، تاکید کرد که آمریکا به دنبال تغییر حکومت در ایران نیست، بلکه به دنبال تغییر رفتار حکومت ایران است.

در حالی که آمار حاکی از کشته شدن حداقل ۸۰ نظامی آمریکایی در حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق است، اما پنس مدعی عدم تلفات در این حمله شد.

اظهارات معاون ترامپ در واکنش به حملات موشکی اخیر جمهوری اسلامی ایران علیه پایگاه‌ها و مواضع نظامیان آمریکایی در عراق صورت گرفته است.

حمله موشکی اخیر ایران علیه پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق در واکنش به اقدام تروریستی این کشور علیه «سردار حاج قاسم سلیمانی» و همراهان وی صورت گرفت و به گفته یک منبع آگاه تا کنون ۸۰ کشته از سوی نظامیان آمریکایی برجای گذاشته است./ مهر

 

ارسال نظر

تازه ها