کد خبر 76197

یکی از فرماندهان گردان حشدالشعبی درباره تهدید ترامپ واکنش نشان داد و گفت: ترامپ اگر توانست عراق را تحریم کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از سومریه نیوز، ابو الاء الولائی، دبیرکل گردان‌های سیدالشهداء یکی از گروه‌های حشد شعبی در صفحه کاربری خود در توییتر نوشت: منصرف شدن آمریکا از اعمال تحریم‌ علیه عراق به منزله یک "فرار" است.

وی خطاب به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد: اگر می‌توانی تحریم کن! انتظار برای مجازات دشوارتر است، بنابراین منتظر پاسخ ما باشید و اخراج از عراق از آمدن به این کشور حقارت‌آمیزتر است، پس خارج شوید. برداشتن توییت بعد از نوشتنش یک ذلت است.

الولائی همچنین تصریح کرد: اما ما ثابت قدم هستیم، تو با ما سر و کار داری و شرایط ما را تغییر نمی‌دهد، ما مکان و زمان حملات را انتخاب می‌کنیم و ما پیروز می‌شویم یا باز هم پیروز می‌شویم، گزینه دیگری وجود ندارد.

دبیرکل گردان‌های سیدالشهداء خاطرنشان کرد: آمریکا و صهیونیست‌هایی که پشت آن هستند، سردار سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و ابومهدی المهندس، معاون رئیس سازمان حشد شعبی عراق را به شهادت رساندند، آنها جسم این دو شخص را از بین بردند اما روح، پرچم و روش آنها را از بین نبرده‌اند واز مکتب آنها هزاران قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس بیرون آمدند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها