کد خبر 76154

مگان رپینو در مراسم بهترین‌های فیفا ۲۰۱۹ با دریافت جایزه بهترین فوتبالیست زن جهان، از رفتار جنگ طلبانه دونالد ترامپ انتقاد کرد و گفت: برای جنگ کردن، به خودت نبال. با این سیاست امریکایی‌های زیادی کشته خواهند شد.

به گزارش بااقتصاد، به نقل از دیلی میل، مگان رپینو در مراسم بهترین‌های فیفا ۲۰۱۹ توانست جایزه بهترین فوتبالیست زن جهان را به دست آورد. او از مخالفان سرسخت سیاست‌های دونالدو ترامپ رییس جمهوری امریکاست.

ترامپ که اخیرا توییتی منتشر کرده بود مبنی بر اینکه "ما بزرگترین و با اختلاف فراوان، بهترین (نیروی نظامی) در جهان هستیم. اگر ایران به یک پایگاه امریکایی و یا هر امریکایی‌ حمله کند ما برخی از جدیدترین تجهیزات نظامی خود را بی معطلی به سوی‌شان روانه می‌کنیم". حالا این توییت با واکنش برترین فوتبالیست زن جهان در سال ۲۰۱۹ روبرو شده است.

مگان رپینو در این رابطه در صفحه اجتماعی خود نوشت: «در کنار این تجهیزات، ما سربازان و نیرو‌های خودمان را نیز اعزام می‌کنیم که خیلی از این افراد جوان هستند. البته قطعا این‌ها فرزند‌های خودت نیستند. اصلا متوجه هستی که داری چه می‌گویی؟ هیچ‌وقت درباره جنگ کردن به خودت نبال، چون امریکایی‌های زیادی در آن کشته می‌شوند.»

منبع: تابناک

ارسال نظر

تازه ها