کد خبر 72844

در دربی دو تیم یونایتد و سیتی سرمربی تیم منجستر سیتی درباره این دیدار گفت: باید بپذیریم که تیم منچستر یونایتد تیم پر افتخارتری از سیتی است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از گاردین، در حساس‌ترین دیدار این هفته فوتبال انگلیس دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد برابر هم قرار خواهند گرفت. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که یونایتد با شکست تاتنهام روحیه گرفته است و سیتی نیز در بازی‌های اخیر پر فراز و نشیب ظاهر شده است ولی همچنان در بین مدعیان است.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی پیش از این دیدار گفت: مقایسه وضعیت دو تیم در داربی کار بیهوده‌ای است. هواداران سیتی فکر می‌کنند آنها بزرگ‌ترین تیم شهر هستند و هواداران یونایتد نیز فکر می‌کنند تیم آنها بهترین تیم شهر است. هر هواداری تیمش را دوست دارد و این جزو زیبایی‌های فوتبال است. در زمینه کسب قهرمانی و افتخار شکی نیست یونایتد پرافتخارتر از سیتی است. آنها قهرمانی‌های زیادی نسبت به ما به دست آوردند و مگر می‌شود اعداد و ارقام را زیر سوال برد ولی سیتی در سال‌های اخیر تلاش کرده است تا به یونایتد نزدیک‌تر شود و فکر می‌کنم در این زمینه موفق بودیم و هر فصل ما امتیازهای بیشتری نسبت به یونایتد داشتیم.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: ما در زمینه خلق موقعیت بهترین تیم در لیگ برتر هستیم و در بازی با نوریچ مثلا ۲۰ موقعیت گل ایجاد کردیم و این فوق‌العاده است. باید بتوانیم تا جایی که می‌شود این موقعیت‌های گل را تبدیل به گل کرد در غیر این صورت فایده‌ای ندارد که بر بازی مسلط باشید و نتیجه نگیرید./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها