کد خبر 71983

جانشین فرمانده نیروهای الحشد الشعبی با صدور بیانیه ای تاکید کرد: تمامی تیپ های بسیج مردمی عراق تحت نظارت و فرمان مرجعیت عالی هستند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، "ابو مهدی المهندس" جانشین فرمانده نیروهای الحشد الشعبی (بسیج مردمی) عراق امروز (پنجشنبه) با صدور بیانیه ای تاکید کرد: تمامی تیپ های بسیج مردمی عراق تحت نظارت و فرمان مرجعیت عالی هستند.

به گزارش پایگاه خبری الحشد الشعبی، المهندس تاکید کرد: دستی را که بخواهد به آیت الله سیستانی مرجعیت عالی شیعیان نزدیک شود قطع خواهیم کرد.

این درحالی است که بسیج مردمی عراق امروز یک انبار خمپاره در استان نینوا کشف کرد.

نیروی مشترک تیپ 53 الحشد الشعبی عراق و لشکر عملیات اطلاعاتی این نیرو صبح امروز  از عملیاتی در غرب استان نینوا خبر دادند که در آن یک انبار خمپاره در جنوب منطقه البعاج کشف شد.

 هم‌اکنون حرم مطهر حضرت امیر المومنین(ع) خالی از زائر است و قیس الخزعلی رهبر جریان عصائب الحق عراق نیز وارد نجف شده تا دفاع از بیت آیت الله سیستانی را بر عهده بگیرد.

شماری از افراد مهاجم شب گذشت (چهارشنبه) با حمله به کنسولگری ایران در شهر نجف، آن را آتش زدند و خبرهای رسیده حکایت از تلاش آنها برای حمله به دفاتر منازل مراجع شیعه عراق در نجف دارد./ ایرنا

 

ارسال نظر

تازه ها