کد خبر 69295

بانک بین‌المللی «بانک آو آمریکا» در بیانیه‌ای اعلام کرد که قصد دارد حداقل حقوق کارکنان خود را از ابتدای سال آینده به 20 دلار در هر ساعت افزایش دهد و این در حالی است که حداقل دستمزد تعیین شده توسط دولت فدرال 15 دلار در هر ساعت است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سی ان بی سی، «بانک آو آمریکا» اعلام کرد که از ابتدای سال 2020 حداقل دستمزد پرسنل خود را به 20 دلار در هر ساعت افزایش خواهد داد.

طبق بیانیه‌ای که این بانک بزرگ بین‌المللی صادر کرده است؛ تصمیم این بانک برای افزایش حداقل دستمزد کارکنان خود بخشی از تعهدات شرکت برای ارائه یک رشد پایدار و مسئولانه با تبدیل کردن این بانک به یک مکان بسیار متناسب برای کار کردن است.

«بانک آو آمریکا» در تاریخ 9 آوریل اعلام کرده بود که حداقل دستمزد پرسنل را در خلال دو سال آینده به 20 دلار افزایش خواهد داد. همچنین در ابتدای امسال «بانک آو آمریکا» حداقل دستمزد کارکنان خود را از 15 دلار در هر ساعت به 17 دلار افزایش داده بود.

دولت فدرال آمریکا در ماه جولای تصمیم گرفت که حداقل دستمزد کارگران را به 15 دلار در هر ساعت افزایش دهد و این در حالی است که دستمزد کارکنان «بانک آو آمریکا» بیش از این حداقل تعیین شده توسط دولت فدرال آمریکاست.

انتهای خبر 

ارسال نظر

تازه ها