کد خبر 69260

گواردیولا که مهاجم تیم لیورپول را متمارض خوانده بود، با واکنش یورگن کلوپ مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از دیلی میل، همه نگاه‌ها به جدال هفته آینده دو تیم برتر لیگ برتر انگلیس است؛ جایی که لیورپول و منچسترسیتی در آنفیلد برابر هم قرار خواهند گرفت. پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی بعد از بازی تیمش برابر ساوتهمپتون به انتقاد از سادیو مانه پرداخت و عنوان کرد این بازیکن بعضی مواقع تلاش می‌کند داور بازی را فرذیب دهد.

اکنون یورگن کلوپ با حمایت از بازیکن تیمش گفت: دوست ندارم درباره تیم رقیب صحبت کنم ولی نمی‌دانم چرا ماجرایی که او درباره یکی از بازیکنان من تعریف کرد اینقدر زود به گوش گواردیولا رسید. بازی ما هم‌زمان بود و چطور بلافاصله بعد از بازی او اتفاقی که دقیقه آخر بازی ما افتاد را به یاد دارد؟ مانه بازیکنی نیست که بخواهد داور را گول بزند. در بازی با استون ویلا برخوردی بین او و مدافعان حریف رخ داد و سادیو نیز روی زمین افتاد. اگر این اتفاق برای یکی از بازیکنان سیتی رخ می‌داد تمام بازیکنان تیم به سمت داور می‌رفتند و خواستار اعلام پنالتی می‌شدند.

لیورپول با شش امتیاز بیشتر از منچسترسیتی در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و برتری در بازی با سیتی می‌تواند باعث شود که قرمزها با اختلاف ۹ امتیازی نسبت به سیتی مقتدرانه در صدر جدول جای داشته باشند و خودشان را به عنوان مدعی نخست قهرمانی نشان دهند. /ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها