کد خبر 69033

آمارهای فروش بی ام و نشان میدهد که این خودرو در ایالات متحده با افزایش فروش مواجه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بی‌ام‌و بدون شک یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین برندهای خودرو در جهان به شمار می‌رود که سهم قابل توجهی از بازار کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی را به خود اختصاص داده و نظر، توجه و رضایت شمار وسیعی از مشتریان را به خود جلب کرده است.

تازه ترین آمار و گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که فروش خودروهای بی ام و در اکتبر ۲۰۱۹ در بازار کشورهای منطقه آمریکای شمالی (کانادا، ایالات متحده آمریکا و مکزیک) ۹.۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد و افزایش پیدا کرده است.

بی‌ام‌و به تازگی با انتشار آمار و گزارش‌های جدیدی که در وب سایت بیزینس وایر نیز ذکر شده، اعلام کرده است که موفق شده در این بازار ۲۵ هزار و ۴۴۰ دستگاه خودرو در اکتبر سال جاری میلادی به فروش برساند این در حالیست که این رقم برای اکتبر ۲۰۱۸، ۲۳ هزار و ۲۶۲ دستگاه بوده و موجب ثبت یک رشد ۹.۴ درصدی شده است.

همچنین رشد فروش خودروهای این برند در ایالات متحده ۳.۸ درصد گزارش و اعلام شده است.

در طول اکتبر گذشته، خودروهای اسپرت بی‌ام‌و در بازار ایالات متحده آمریکا ۵۷ درصد از کل حجم فروش آن را تشکیل دادند.

از میان خودروهای موجود در بازار آمریکا که فروش آنها روندی صعودی و رو به رشد را تجربه کرده، می‌توان به BMW X۳ با ۱۸.۳ درصد رشد سالانه و BMW X۵ با ۲۷.۶ درصد رشد سالانه و BMW X۷ با رشدی اندکی اشاره کرد.

برنارد کاهنت، مدیر ارشد اجرایی شرکت بی ام و در منطقه آمریکای شمالی، در این خصوص خاطرنشان کرد: از آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی تاکنون این شرکت ۴۰ مدل خودروی جدید به بازار این منطقه وارد و تزریق کرد که با محبوبیت و استقبال بی نظیری از سوی مشتریان و طرفداران این برند برخوردار شد.

وی افزود: ما همچنین قصد داریم در نمایشگاه خودروی لس آنجلس که قرار است در اواخر ماه جاری میلادی برگزار شود، مدل‌های جدیدتری همچون BMW M۸ Gran Coupe، M۲ CS و برخی نسخه‌های الکتریکی از خودروهای BMW X۳ و سری سوم بی ام و را معرفی و روانه بازار خواهیم کرد.

همچنین برند مینی که یکی از زیرمجموعه های بی‌ام‌و به شمار می‌رود، آمار فروش اکتبر ۲۰۱۹ خود را منتشر کرده است که نشان می‌دهد ۶.۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش پیدا کرده و از سه هزار و ۱۶۶ دستگاه به دو هزار و ۹۶۲ دستگاه رسیده است./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها