کد خبر 66113

به گفته سرمربی تیم کره جنوبی، تیم ملی این کشور به هر شکل که شده است مکی خواهد به جام جهانی قطر راه یابد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از یونهاپ، تیم ملی فوتبال کره جنوبی باید پنجشنبه در دومین دیدار خود در انتخابی جام جهانی قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین به دیدار سریلانکا برود. در ادامه اعضای تیم ملی فوتبال کره جنوبی در دیداری تاریخی باید به پیونگ یانگ سفر کنند و برابر کره شمالی قرار گیرند. 

پائولو بنتو سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی درباره شرایط تیمش گفت: ما الان تمام تمرکز خودمان را معطوف به بازی با سریلانکا کرده‌ایم و بعد از آن هم با کره شمالی دیدار داریم و به آن تیم فکر خواهیم کرد. چیزی که من خیلی به آن تاکید دارم این است که بازیکنان تیم ملی فوتبال کره در سخت‌ترین شرایط هم بهترین و ساده‌ترین راه را انتخاب کنند و اگر حریف با بازی تدافعی سعی در بسته کردن بازی دارد بتوانیم با پاس‌ها و شوت‌های دقیق خودمان به هدف برسیم و دروازه حریف را باز کنیم. کره جنوبی به دنبال رسیدن به جام جهانی برای دهمین بار است و ما برای رسیدن به این هدف، بازی به بازی پیش می‌رویم و هیچ حریفی را نیز دست کم نخواهیم گرفت.

کره جنوبی در ۹ دوره اخیر جام جهانی حاضر بوده است و امیدوار است بتواند در آخرین دوره جام جهانی که با فرمت ۳۲ تیم برگزار می‌شود نیز به عنوان یکی از نماینده‌های آسیا حاضر باشد./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها