کد خبر 65981

کونته سرمربی تیم اینتر ایتالیا در شب گذشته با باخت در برابر یوونتوس گفت: ما در اول راه هستیم و این باخت چیزی را تعیین نمی کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از سایت باشگاه اینتر، اینتر پس از شش پیروزی پیاپی در سری آ نخستین شکست فصل خود را دیشب (یکشنبه) برابر یوونتوس تجربه کرد و ۲ بر یک مغلوب شد. آنتونیو کونته پس از بازی گفت: برابر تیم خیلی قدرتمندی بازی کردیم و متاسفانه شکست خوردیم. پس از آسیب دیدگی سنزی کمی رشته کار از دستمان در آمد. در شروع نیمه دوم نمایش خوبی نداشتیم اما سپس وارد جریان بازی شدیم و هر دو تیم می‌توانستند گلزنی کنند. هر دو تیم موقعیت داشتند اما یوونتوس گلزنی کرد. آنها تمام تلاش خود را کردند و از تجربه‌شان بهره بردند.

سرمربی اینتر در ادامه افزود: چیزی ندارم که به بازیکنانم بگویم چون هنوز مسیر طولانی در پیش داریم. به آنها تبریک می‌گویم. به تلاش سخت خود ادامه خواهیم داد تا در مسیر خود باشیم. تیم حریف سطح بالایی داشت و تلاش خواهیم کرد فاصله‌ای که بینمان ایجاد شده است را از بین ببریم.

سرمربی ایتالیایی در پایان اظهار کرد: می‌توانستیم در ضربات آخر بهتر عمل کنیم اما تیم توانش همین بود. اگر به آمار نگاه کنیم بازی برابری بود./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها