کد خبر 65765

بوفون درباره رقابت کنندگان فوتبال گفت: مسی و رونالدو همانند نادال و فدرر در بازی تنیس با یکدیگر رقابت دارند و جام را بین خود تغییر می دهند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از بی ساکر، جانلوئیجی بوفون درباره رقابت میان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو صحبت کرد و آنها را با دو ستاره کنونی جهان تنیس یعنی راجر فدرر و رافائل نادال مقایسه کرد. دروازه‌بان یوونتوس گفت: مسی مانند فدرر است و رونالدو بیشتر شبیه رافائل نادال است. من هر دو را این‌چنین می‌بینیم و معتقدم این مقایسه مناسب و منطقی است.

برای اسطوره ایتالیایی، مسی جادوی فدرر را دارد و تنیسور سوییسی تکنیکی‌ترین ورزشکار این رشته محسوب می‌شود. این در حالی است که رونالدو مانند نادال است. تنیسور اسپانیایی مانند فدرر تاکتیک ندارد اما بارها به لطف قدرت جسمانی، اشتیاقش برای برد و قدرت ذهنی پیروز شده است.

در این مصاحبه از بوفون درباره الگوهایش پرسیده شد. دروازه‌بان ایتالیایی گفت: از الگو داشتن خوشم نمی‌آید. می‌توانند افرادی وجود داشته باشند که من از لحاظ ورزشی برای پیشرفت، جنگیدن و کسب پیروزی از آنها الهام گرفته باشم. آنها بیش از ۱۰ نفر هستند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها