کد خبر 65696

طرفداران تیم پاری سن ژرمن که نیمار را در بازی ها تمسخر می کردند با دیدن عملکرد خوبه این بازیکن در تیم تصمیم بر بخشیدن او گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، نیمار در تابستان برای جدایی از پاری سن ژرمن دست به هر کاری زد. این فوق ستاره برزیلی از حضور خود در پاری سن  ژرمن و لیگ فرانسه راضی نبود و به همین خاطر با منتشر کردن ویدئوها و اظهار نظرهای عجیب باعث خشم هواداران پاری سن ژرمن شد.

او به صراحت اعلام کرد که دوست دارد پاری سن ژرمن را ترک کند و همین باعث خشم هواداران تیم پاریسی شد اما در نهایت او موفق به ترک این تیم فرانسوی نشد و بعد از گذشت 4 هفته از لیگ برای تیمش به میدان رفت.

نیمار بازگشت باشکوهی به پاری سن ژرمن داشت و در سه دیدار توانست در نقش ناجی تیمش ظاهر شود و با گل‌های حساسی که به ثمر رساند باعث شد تا پاری سن ژرمن به پیروزی برسد و الان در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.

درخشش نیمار باعث شده تا رفته رفته رابطه هواداران با او بهتر شود و اظهار نظر اخیر او هم نشان می‌دهد که او برای جبران کردن در این تیم آماده و در حال تلاش کردن است. در نظر سنجی که سایت پاریس یونایتد انجام داد نتیجه نشان می دهد که 70 درصد از هواداران پاری سن ژرمن آماده بخشش نیمار و بهتر شدن رابطه با او هستند.

این خبر بسیار خوبی برای نیمار به شمار می‌آید و چه بسا باعث عملکرد بهتر او در تیم هم خواهد شد. پاری سن ژرمن در حساس ترین بازی هفته نهم رقابت‌های لیگ فرانسه باید به مصاف آنژه برود که این بازی تقابل تیم های اول و دوم جدول رده بندی است./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها