کد خبر 64181

یکی از تیم های بلژیکی که دو مهاجم و هافبک تیم ملی ایران را خریداری کرده است، شایعه رایزنی ویلموتس را برای این خریدها نقض کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  به نقل از lanouvellegazette، امید ابراهیمی، هافبک میانی تیم ملی فوتبال ایران که در الاهلی قطر بازی می‌کرد تصمیم به حضور در تیم یوپن بلژیک گرفت تا فعلا تا پایان فصل در لیگ بلژیک توپ بزند. او در یوپن، هم بازی سعید عزت‌اللهی خواهد بود که هفته پیش تصمیم گرفت تا به تیم یوپن برود و در این تیم بازی کند. 

پیش‌تر مرتضی‌پورعلی گنجی، مدافع ایرانی نیز در این تیم بازی می‌کرد و عملکرد خوبی ارائه داد و در حالی که سران تیم یوپن قصد داشتند قرارداد این بازیکن را تمدید کنند، او تصمیم به رفتن از این تیم گرفت.

کریستوف هنکل، مدیر ورزشی باشگاه یوپن بلژیک درباره حضور این دو بازیکن ایران و احتمال مشورت و دخالت مارک ویلموتس در آن گفت: هر دو بازیکن ایرانی که به خدمت گرفتیم بازیکنان با کیفیت و خوبی هستند و ملاک ما نیز همین کیفیت بالای این بازیکنان بوده که ما آن‌ها را جذب کردیم. می‌دانم که خیلی‌ها ممکن است از نقش و تاثیر مارک ویلموتس در این زمینه سوال کنند ولی باید بگویم ویلموتس هیچ نقش و دخالتی در این راه نداشت که ما این دو بازیکن ایرانی را به خدمت بگیریم. /ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها